לוח הופעות

ימי התחרות

שישי 6/12

12:00
ליאו מודל

Nereo Drowning מאת Joaquín Collado, ספרד

Zw)Einsamkeit) מאת Eleonore Bovet & Anima Henn, שוויץ/גרמניה

Blank Spots מאת Lukas Karvelis, ליטא

Ave ever מאת Anna Shchekleina, רוסיה

NARKIS מאת עירד אבני, ישראל

13:30
ליאו מודל

Sono Solo Tuo Padre מאת Giovanni Leonarduzzi, איטליה

Division מאת Tan-ki Wong & Sze-Yeung LiJustyne, הונג קונג

Vengo a Perderti מאת Priscilla Pizziol, איטליה

The Human Condition: Absent Presence מאת Ashley Menestrina, ארה"ב

Relationships מאת Xiao Zhiren, סין

שבת 7/12

SHOWCASE

 

בכורה מסומן בצהוב

 

ראשון 8/12

10:00
רב חן

הכניסה למופע זה בהרשמה במייל shalemstudio@gmail.com

GO TO EUROPE

סדנת עומק בנושא קידום בינלאומי ליוצרים עצמאיים ומנהלי להקות מאת Mara Serina, איטליה

14:30
רב חן

הכניסה למופע זה בהרשמה במייל shalemstudio@gmail.com

ספינת השוטים

מאת ניב שיינפלד ואורן לאור

18:30
האולפן

הכניסה למופע זה בהרשמה במייל shalemstudio@gmail.com

קול היד האחת

מאת שרונה פלורסהיים

20:30
בית שמואל

ורודים

מאת איל נחום, תיאטרון מחול ירושלים

שני 9/12

11:00
מרכז נורית קציר

הכניסה למופע זה בהרשמה במייל shalemstudio@gmail.com

Reflective Dreams

מאת סיגל ארמוזה

?Not a couple

מאת מיה פופובה

אסמבלאז'

מאת דניאל למנסדורף

WOODS

מאת אייל ברומברג

untitled

מאת מאי זרחי

20:30
בית שמואל

13 פרגמנטים

מאת אביגיל רובין

שלישי 10/12

11:00
מרכז נורית קציר

ניצן מרגליות | גלית ליס ויעל פלקסר | הדס אשל | אביטל עדן | דניאל שופרא | נופר סלע | רבד אברבנל

בית חינוך לעיוורים

מאת אבידן בן גיאת

אדמה נקבה

מאת גלעד ירושלמי

ימי הפסטיבל

שלישי 10/12

Bomb Speaks

מאת בין שמיים לארץ ו-Bodytalk, גרמניה

20:00
בית שמואל

מפלים

מאת נינה טראוב

רביעי 11/12

11:00
בית מזיא

הכניסה למופע זה בהרשמה במייל shalemstudio@gmail.com

M.E.S.S

מאת שלומית פונדמינסקי

18:00
מרכז נורית קציר

Dipped in Gold

מאת אנאבל דביר

שירה צהובה 

מאת רותם וייסמן

הלבבות הצינוריים שלנו

מאת אירינה לברינוביץ' ואשר לב

חמישי 12/12

19:30
בית מזיא

עטרה – בכורה ישראלית

מאת רעות שמש, גרמניה

19:00, 20:30
רב חן

בריאה 

בניהולו האמנותי של עירד אבני

לפרוטוקל

מאת רותם גרינברג

How low can you go 

מאת קורל פלג

טיפוסה

מאת מאור אלפסי

משהו, בשביל שגם לי יהיה קצת זעם

מאת הילה רגב

עץ הדעת

מאת ענבל נוה

מופע אורח Con-cept

מאת Ana Cvelfar, סלובניה

STREAM THAT GOES AND DOES NOT LIE

מאת Kaja Vajdetič, סלובניה

שני 16/12

שמורה מאת הפרויקט הירושלמי

שמורת טבע מאת אלכס שמורק | Hold Yourself Together מאת קרן חורש בגון

רביעי 18/12

נדידה

מאת שני בר דימרי

20:30
רב חן

הכניסה למופע זה בהרשמה במייל shalemstudio@gmail.com

GENERATIONS

Fine5 DT, אסטוניה מאת סתיו מרין ונטע וינר

חמישי 19/12

חלל זמני

מאת בועז בנטור ונטלי אפריאט

להיות שם

מאת יעל אידן

המדונה והמדון

מאת ברניקה שניידר

חותם

מאת שניר נקר

מעין ליבמן-שרון | אוצרת הפסטיבל

מיקומי המופעים

האולפן

תיאטרון ירושלים

רח' דוד מרכוס 20

ז'ראר בכר

רח' בצלאל 11

בית מזיא

רח' מסילת ישרים 11

אולם רב-חן

רח' הפרסה 3, תלפיות

בית שמואל

רח' אליהו שמאע 6

המרכז העירוני ע"ש נורית קציר

רח' יצחק אלחנן